Egons Dombrovskis

Aktieris, dzimis 1972

Nacionālā teātra aktieris no 2023. gada.

Daži vārdi, kas raksturo Egona Dombrovska aktierisko dabu. Spriegums, bet ne saspringums. Pilnīgs dabiskums, bet ne vaļība. Galējo iespēju robežu sasniegšana, bet ne pārspīlējums. Un cauri visam – radoša nerātnība, kas, paslēpta pašos dziļumos, gruzd dramatiskajās un pat traģiskajās lomās, dzirkstī kā saullēkts komēdijās un piešķir Egona tēlojumam to burvestību, kas aktiera tehniku, pieredzi un talantu pārvērš dzīvā mākslā.

Egons Dombrovskis 1993. gadā beidzis Liepājas teātra IV studiju. Spilgtas lomas nospēlējis Jaunajā Rīgas teātrī, Dailes teātrī un Goda teātrī, bet visilgāk savās aktiera gaitās minis Liepājas teātra skatuves dēļus, kur sasniegtas līdz šim augstākās mākslinieciskās virsotnes.

No dzelžaini nerunīga vientuļnieka vesternā “Kur vedīs ceļš” un harizmātiskā zemgaļu ķēniņa Viestura “Nameja gredzenā” līdz teatrāli intelektuālai meistarībai filmizrādē “Kino un mēs” un biedējoši precīzam naturālismam kinodrāmā “Bedre” – tāds ir Egona Dombrovska lomu repertuārs latviešu kino renesanses laikmetā.

Tuvākās izrādes

Spēlēju, dancoju

Rainis | Justīne Kļava

Lielā zāle Izrādes ilgums 1 h 50 min Titri angļu valodā aplikācijā!

Biļešu cena 10.00 - 34.00€

Maigā vara

Elza Marta Ruža | Matīss Kaža

Jaunā zāle Izrādes ilgums 1 h 50 min Titri angļu valodā aplikācijā! !Izrādē smēķē, mirgojošas gaismas!

Biļešu cena 28.00 - 30.00€

Pīters Pens. Sindroms

Dmitrijs Krimovs

Lielā zāle Izrādes ilgums 1 h 50 min Titri angļu valodā! !Izrādē smēķē, tiek izmantota pirotehnika (ieroču šaušana)!

Biļešu cena 12.00 - 40.00€

Galerija