Uzmanību! Svarīga informācija skatītājiem

• No 19. oktobra repertuārā plānotās izrādes netiek atceltas, taču, ievērojot jaunos drošības noteikumus, sēdvietu aizpildījums tiek mainīts. Lielai daļai skatītāju sēdvietas tiks mainītas, cenšoties saglabāt vietu tuvu sākotnējai.

• Lai gan izrādes nav atceltas, ārkārtējās situācijas dēļ no 18. oktobra piedāvājam saņemt atpakaļ naudu par iegādātajām biļetēm. Ja kādu iemeslu dēļ nevēlaties ierasties uz izrādi, līdz pat izrādes dienai dodieties ar biļetēm uz jebkuru Biļešu Paradīzes kasi, zvaniet mūsu administratorēm, bet vislabāk – aizpildiet anketu mūsu mājas lapā. Nauda atgriezīsies norādītajā kontā. https://teatris.lv/refunds/

• Par atsevišķām izrādēm, kur zāles aizpildījums pārsniedz pieļaujamo, ar skatītājiem par iespēju izrādi apmeklēt citā reizē sazināsimies individuāli. Ja neesat saņēmis zvanu no mūsu administratorēm, nāciet uz teātri plānotajā laikā.

• Gan teātra skatītāju zālē, gan ārpus tās nēsājiet masku! Biļešu Paradīzes mājas lapā veiciet biļešu personalizāciju visām iegādātajām biļetēm! (https://www.bilesuparadize.lv/lv/person) Neaizmirstiet Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu!

• Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt mūsu administratorēm (67006336 un 67006337) darba dienās no 10.00 līdz 16.00, rakstīt pardosana@teatris.lv vai sūtīt ziņu sociālajos tīklos.