Uzmanību! Izmaiņas OKTOBRA REPERTUĀRĀ

Sakarā ar to, ka “Katla” jauniestudējums pagaidām ir atlikts uz nenoteiktu laiku, liels lūgums tiem skatītājiem, kas ir iegādājušies biļetes uz kādu no iepriekšplānotajām “Katla” izrādēm, nodot tās teātra kasē vai jebkurā  “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietā līdz š.g. 31. oktobrim. Tiem, kas biļetes bija iegādājušies internetā, naudai vajadzētu būt ieskaitītai atpakaļ jūsu kontā.

Sakarā ar izmaiņām lielās zāles repertuārā LMT Jaunās zāles 15. oktobra izrāde “Mežainis” pārcelta uz 22. oktobri, bet 18. oktobra izrāde “Mežainis” uz 28. oktobri, plkst. 18.30, iegādātās biļetes derīgas. Taču 16. oktobra Aktieru zāles izrāde “Apsolu” diemžēl ir atcelta, lūgums iegādātās biļetes nodot teātra kasē vai jebkurā “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietā līdz š.g. 31. oktobrim.

Teātra 100. sezonas abonementu īpašnieku ievērībai. Abonementa 2. izrādes, kas bija paredzēta Aivara Freimaņa “Katls”, vietā teātris piedāvās Jāņa Baloža “Zem diviem karogiem” Valtera Sīļa režijā, kam pirmizrāde paredzēta 2019. gada maijā.

Teātris ļoti atvainojas par sagādātajām neērtībām. Neskaidrību gadījumā lūdzu zvanīt 67006336 vai 67006337.