Uzmanību! 2.novembra izrādes “Ciemiņi” vietā būs izrāde “Zēns”

Aktiera veselības stāvokļa dēļ 2.novembra izrādes “Ciemiņi” vietā būs izrāde “Zēns”. Iegādātās biļetes derīgas.

Teātris ļoti atvainojas par sagādātajām neērtībām.

Izrāde “Zēns” Elmāra Seņkova režijā ir atzīta par vienu no labākajām 2015./2016.gada sezonas izrādēm. Tā ir saņēmusi 4 “Spēlmaņu nakts” nominācijas.

Populārā spāņu mūsdienu dramaturga Huana Majorgas luga, kuras oriģinālais nosaukums ir “Zēns no pēdējā sola”, ir pirmiestudējums Latvijā, bet lielu popularitāti tas guvis ar ievērojamā franču režisora Fransuā Ozona filmu „Mājā”.

Tas ir stāsts par skolotājiem un skolniekiem, par tēviem un dēliem, par cilvēkiem, kas redzējuši jau pārāk daudz, un cilvēkiem, kas vēl tikai mācās skatīties. Darbs par baudu, ko sagādā ieskatīšanās svešās dzīvēs, un par risku, ko rada iespēja sajaukt dzīvi ar literatūru.tElmārs Seņkovs: “ Tā kā paralēli darbam teātrī šobrīd esmu arī docents Kultūras akadēmijā, man radās ideja dot iespēju diviem talantīgiem 3.kursa studentiem- Igoram Šelegovskim un Kārlim Reijeram, piedalīties izrādē, dublējot Uldi Siliņu un Jurģi Spulenieku. Igors Šelegovskis mākslas festivālā “Patriarha rudens 2015” ir atzīts par labāko aktieri. Diemžēl Igors nedēļu pirms pirmizrādes savainoja kāju, bet pēc diviem mēnešiem skatītājiem būs redzams arī viņa sniegums.”tHuans Majorga ir izrādījis lielu interesi par Elmāra Seņkova izrādes ieceri un decembrī divas dienas viesojās Latvijā, lai tiktos gan ar izrādes režisoru, gan visu radošo grupu.tLomās: Ivars Puga, Ināra Slucka, Uldis Siliņš, Igors Šelegovskis, Jurģis Spulenieks, Kārlis Reijers, Juris Hiršs un Zane Jančevska.tIzrādes scenogrāfe un video koncepcijas autore Evija Pintāne, kostīmu māksliniece Marija Rozīte-Vītola, komponists Edgars Mākens, gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš, Lindas Ģībietes video.