Teātris papildina e-teatra piedāvājumu

No 16. februāra teātris paplašina e-teātra piedāvājumu ar divu iestudējumu ierakstiem – Ditas Lūriņas muzikālo programmu “Sapnis par Brodveju” un Elmāra Seņkova izrādi “Meitenes”.

Ditas Lūriņas muzikālā programma “Sapnis par Brodveju”, režisors Valdis Lūriņš.

Muzikālajai izrādei, kas uz Nacionālā teātra skatuves piedzīvoja garu mūžu un ilgu skatītāju mīlestību, ir divas atšķirīgas daļas, un abām piestāv simboliski nosaukumi.

Pirmā – smeldzīga un poētiska – droši dēvējama “Dita Lūriņa un viņas Maestro”, jo pie klavierēm Raimonds Pauls, 2021. gada apaļais jubilārs, izspēlē ciklu par nabadzīgo meiteni Kabīriju un viņas naktīm. Un Dita, protams, to izdzied.

Otrā – enerģiski jaudīga un krāsaini atraktīva – tikpat droši dēvējama “Dita Lūriņa un viņas vīrieši”, jo visa centrā, protams, ir Dita, bet ap viņu un viņai līdzās dzied un dejo staltākie Nacionālā teātra kolēģi. Un viņu ir daudz.

Koncertā piedalās: Raimonds Pauls, Jelgavas bigbends Raita Ašmaņa vadībā, Viktors Veļičko, Gidons Grīnbergs, Valdis Zilveris, Džulians

BIĻETES ATRODI ŠEIT

Rasa Bugavičute-Pēce “Meitenes”, režisors Elmārs Seņkovs.

Unikāla iespēja vienkopus redzēt Nacionālā teātra pieredzējušākās aktrises. Spožas, neparastas, talantīgas, skaistas – katru savā veidā. Ar sarežģītiem likteņiem un apskaužamu dzīves pieredzi. Savādi, bet tieši šosezon, ja tam pieķer klāt 2021. gada augustu, pusei no viņām ir svinamas apaļas dzīves jubilejas – Mārai Zemdegai, Guntai Virkavai, Lolitai Caukai un Līgai Liepiņai, bet Astrīdu Kairišu viņas 80. gadskārtā pieminēsim jau vairs tikai domās. Lai kā – te, šīs izrādes ierakstā, viņa joprojām ir kopā ar mums un savām kolēģēm jeb meitenēm, kā par sevi nereti saka cienījama gadagājuma kundzes, kas tuvu pazīstamas mūža garumā.

BIĻETES ATRODI ŠEIT

Izrāžu ierakstus veikusi Latvijas Televīzija.