Teātra dienas koncerts “Nemaz nesmejies!”

No 21. marta Latvijas Nacionālā teātra Lielajā zālē Teātra dienas koncerts “Nemaz nesmejies!” Paula Timrota režijā.

Politika iedvesmo pilsoņus lieliem darbiem, bet reizēm arī jokiem un parodijām. Tāda ir politiķu darba blakne. Teātra diena ir brīdis, kad pasmaidīt par saviem tautas kalpiem un pašiem par sevi. Koncerta pirmajā daļā iemetīsim skatu tuvākā un tālākā pagātnē, koncerta otrajā daļā – pievērsīsimies šodienai un varbūt pat trāpīsim nākotnē!

Režisors Pauls Timrots: “Šajos laikos ir ļoti moderni un progresīvi, ja kāds aizskar tavas jūtas! Tikko tu atrodi, par ko vari būt aizskarts, uzreiz vari mesties čīkstēt un “kancelēt” to, kurš aizskāris. Tā ir ļoti jauka nodarbošanās un ar to var iegūt lērumu uzmanības. Tiesa gan, ne uz ilgu laiku, jo vienmēr atrodas kāds cits, kura jūtas ir vairāk aizskartas, un tad visi pievēršas tam.

Ja nu ir radusies vajadzība pēc jūtu aizskaršanas, tad teātris patiesībā ir īstā vieta, jo teātra galvenā misija visos laikos bijusi – aizskart skatītāja jūtas!

Te nu mēs esam. Ja nevēlaties būt aizskarti, teātrī varat nemaz nenākt, jo te diezgan droši tieši tas arī notiks. Tikai nesakiet pēcāk, ka mēs jūs nebrīdinājām!”

 

Uzzini vairāk un iegādājies biļetes ŠEIT!