Starptautisko Teātra dienu sagaidīsim ar “Īsto teātra virtuves koncertu”

Kā katru gadu arī šogad Latvijas Nacionālais teātris Starptautisko Teātra dienu, kas tiek svinēta 27. martā, sagaidīs ar īpašu teātra dienai veltītu koncertu. Šogad to veido “īsto” komanda nosaukums būs “Īstais teātra virtuves koncerts”.

“Īsto” uzruna:

Hei, Draugs, mēs Tevi atkal uzaicinām!

Uz kurieni?

Uz turieni – kur sākas un beidzas visas mājas ballītes! Kur tiek izrunātas visas svarīgākās lietas un pieņemti lēmumi! Kur Tu ienāc izsalcis un nervozs, bet izej paēdis un laimīgs!

Jā! Tu uzminēji! Tā ir visu redzošā un visu zinošā VIRTUVE!
“Ko Tu maisies pa manu virtuvi!?”, “Tu manā virtuvē nelien!”… Bet šoreiz – nāc droši, sēdies uz ķeblīša un esi mūsu virtuves, TEĀTRA VIRTUVES centrā! “Īsto” komanda – tā, kas daudzus gadus saimniekoja pa LMT Jauno zāli, Tevi aicina uz Lielo zāli. Jūsu bija daudz, telpas palika par mazām, un, re, – Teātra dienā sāksim un vairākus vakarus turpināsim uz citas skatuves. Bet arī te paliek spēkā Īsto noteikumi – siltās čībās, garšīgās smaržās un mīkstā pledā ietinies, klausies mūsu virtuves piedzīvojumos! Šoreiz ne tikai izdziedāsimies visās teātra mēlēs un izsmiesimies par noslēpumiem, bet cepsim un griezīsim rasolu arī. Ienāc un pēc tam…. negribēsies projām iet!…

Neliels video šeit: https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=QTt1Q5HVkBA&feature=emb_logo

Piedalās:  Madara Bore, Ilva Centere, Mārtiņš Egliens, Agnese Cīrule, Liene Sebre, Līga Zeļģe, Mārtiņš Brūveris, Jānis Āmanis, Romāns Bargais, Raimonds Celms, Uldis Siliņš, Kārlis Reijers, Juris Hiršs, Kaspars Zvīgulis, Valdis Zilveris, Andris Daņiļenko, Normans Bārbals, Gundars Grasbergs.

Jā, sēdvietas būs arī uz skatuves.

„Īsto” izrāžu sērijā ir tapušas  izrādes  „Īstie Ziemassvētki”, „Īstie Jāņi”, „Īstais teātris”, “Īstā bērnība” un “Gribu ziemu. Īsto”.

Foto Kristaps Kalns