Šajā sezonā izrādes teātrī vairs netiks spēlētas

Latvijas valdība 2020. gada 7. maijā lēma par  četrām nedēļām – līdz š.g. 9. jūnijam – pagarināt Covid-19 izraisīto ārkārtējo situāciju valstī. Arī pēc tam jūnijā noteikti nebūs atļauts pulcēties tik lielam cilvēku skaitam, kāds piepilda teātra lielo zāli uz izrādi “Skroderdienas Silmačos”. 

Visi teātra aktieri un darbinieki ir ļoti skumji par radušos situāciju. Taču šajā periodā teātris strādā pie vairākiem ēkultūras projektiem, kas būs pieejami pavisam drīz, kā arī nopietni izmanto šo laiku lai ne tikai domātu par teātra nākotnes attīstību, bet veiktu arī nopietnas iestrādes vairāku projektu realizēšanā.

Nenotikušās Latvijas Nacionālā teātra izrādes iespēju robežās tiks pārceltas uz vēlāku laiku un iegādātās biļetes būs derīgas.

Informācija par pārcelto pasākumu norisi tiks paziņota iespējami drīz pēc ārkārtējās situācijas beigām, bet ne vēlāk kā sešu mēnešu laikā. Ja izrādi nebūs iespējams pārcelt un tā tiks atcelta, biļešu īpašniekiem tiks piedāvāts apmeklēt citu līdzvērtīgu Latvijas Nacionālā teātra izrādi vai arī tiks atmaksāta nauda par iegādātajām biļetēm atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likumam.
Sekojiet turpmākajai informācijai teātra mājas lapā www.teatris.lv un sociālajos tīklos!


Papildus jautājumiem
e-pasts: info@teatris.lv
telefons (darba dienās 11:00-16:00): biļešu rezervācijas jautājumos 26665217, abonementiem 29433377