Papildkoncerts Kārļa Kazāka programmai “Apspēlēts” 15. maijā

 5. februārī Latvijas Nacionālajā teātrī izskanēja Kārļa Kazāka koncerts “Apspēlēts”, kas vienlaikus bija arī viņa jaunā tāda paša nosaukuma albuma atvēršana un nodošana skatītājiem.

Tā kā koncerts guva lielus panākumus un sajūsminātas atsauksmes, izsludinām papildkoncertu 15. maijā. 

Dziedātājs un komponists Kārlis Kazāks kopā ar taustiņinstrumentālistu Kasparu Tobi spēlējas ar dziesmām, ar gaidām, ar realitātes papildināšanu un koncertu kā radīšanas un atdarināšanas procesu. Koncerta pamatā būs dziesmas no Kārļa Kazāka jaunā albuma “Apspēlēts”. Tās būs dziesmas, kuru skanējums arī studijas ierakstā ir radīts, domājot par konkrēto vakaru – par to, kā dziesmas skanēs no Latvijas Nacionālā teātra skatuves.

”Apspēlēts” ir stāsts par mani un manu mūzikas izjūtu šodien, par realitāti, kas var tikt paplašināta tā, kā es to vēlos, kā es uz to paskatos – tā savu piekto solo albumu raksturo pats autors.

Koncerta režisors Kaspars Zvīgulis, gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš, video autors Kaspars Aniņš.

Katrs koncerta apmeklētājs saņems arī kompaktdisku “Apspēlēts”, un tā būs vienīgā iespēja taustāmā veidā iegūt šo mūzikas albumu savā īpašumā.

Kārļa Kazāka albums “Apspēlēts” būs piektais mūziķa solo albums, kas seko 2007. gada ierakstam “Uz manām plaukstām”, 2011. gada dziesmu stāstam “16 stundas”, 2013. gada darbam “Gultnes” un 2015. gada albumam “Kārlis Kazāks un Viņa”. Šajā laikā dziesmu autors ir radījis arī divus šūpuļdziesmu albumus bērniem un dziesmu ciklu latviešu valodas izloksnēs “Dzirdi balsis ar Kārli Kazāku”. Kārlis Kazāks ir neiztrūkstošs dalībnieks un muzikālā noformējuma  autors “Īsto” izrāžu ciklam, mūzikas autors izrādēm “Cilvēks Karamazovs” un “Jaunā ārsta piezīmes” Latvijas Nacionālajā teātrī, kā arī  vairākām izrādēm Latvijas Leļļu teātrī un Dirty Deal Teatro.

Foto Kaspars Aniņš