No 8.novembra tirdzniecībā biļetes uz janvāra izrādēm un ZIEMASSVĒTKU PIEDĀVĀJUMS

Teātra apmeklējums ir viena no labākajām dāvanām svētkos. Nacionālajam teātrim ir patiess prieks un gandarījums šogad piedāvāt gan teātra kritiķu, gan, galvenais, mūsu skatītāju augsti novērtētās izrādes – “Uguns un nakts” (10 Spēlmaņu nakts 2015./2016. nominācijas), “Mežapīle” (10 SN nominācijas),“Asins kāzas” (8 SN nominācijas), “Svina garša” (3 SN nominācijas), “Zēns” (4 SN nominācijas),“Ak, tētīt…” (SN nominācija Valdim Lūriņam kā gada aktierim), arī “Ezeriņu”, “Antigoni” (2014. un 2015. gada sezonas SN Grand Prix ieguvējas) un virkni citu lielisku izrāžu, tai skaitā “Skroderdienas Silmačos” un Teātra dienas koncerts.

Īpašās svētku laika izrādes – “Sudraba slidas” un “Gribu ziemu. Īsto”.

Mūsu jaunumi – “Pērs Gints”, “Bišumāte un vilkacis”, kā arī “Kaija”, kas pirmizrādi Elmāra Seņkova režijā piedzīvos 5. janvārī.

Lielisks piedāvājums svētkos šogad ir iespēja iegādāties un dāvināt Nacionālā teātra abonementu2017. gadam (būs tirdzniecībā no 6.decembra).

Uz izrādēm ģimenei – “Sudraba slidas”, “Bāskervilu leģenda”, “Sarkangalvīte un vilks” – ir iespēja iegādāties ģimenes biļeti*.

Arī šogad dāvājam iespēju, pērkot 4 biļetes, vēl 2 iegādāties ar 50% atlaidi**.

Piedāvājumā ir arī jebkuras vērtības dāvanu kartes.

* (2 pieaugušie + 2 vai vairāki bērni vai 1 pieaugušais un 3 vai vairāki bērni)t** Atlaide ir spēkā, iegādājoties biļetes uz Lielās zāles repertuāra izrādēm.tJa tiek iegādātas biļetes par dažādām cenām, tad atlaide tiek piemērota lētākajām.