No 21. līdz 30. decembrim gaidīsim uz Gadumijas koncertu

 No 21. decembra Latvijas Nacionālajā teātrī tradicionāli būs “Gadumijas koncerts”, režisors Toms Treinis, scenārija autori Linda Rudene un Toms Treinis. Dziesmas aranžējis Jēkabs Jančevskis.

“Gadumijas koncerts” šoreiz piedāvās ielūkoties jautros un sirsnīgos, trīs dažādu paaudžu piedzīvojumos tepat Vecrīgā, tikai mirkli pirms Jaunā gada un ieklausīties populārās melodijās Jēkaba Jančevska aranžējumā. Tas ir tikai cilvēcīgi – gribēt sarīkot skaistus svētkus, izdomāt Jaunā gada apņemšanās, ļauties vētrainām emocijām, sapņot… Mirkli, pirms pulkstenis nositis divpadsmit, mēs ticam, ka iespējams ir viss, atliek tikai rīkoties un atcerēties, ka sapņiem derīguma termiņa nav.

Piedalās:

Alise – Madara Botmane

Raivo, Pētera kursa biedrs, jaunais mūziķis – Raimonds Celms

Pēteris – Kārlis Reijers

Signe, Pētera māte – Zane Jančevska

Lauris, Pētera tēvs – Mārcis Maņjakovs

Ramona, Alises māte, restorāna īpašniece – Daiga Gaismiņa

Mārīte, Signes māte – Dace Bonāte

Vilhelms, Signes tēvs – Ģirts Jakovļevs

Andris, Ramonas tēvs, Alises vectēvs – Voldemārs  Šoriņš

Koncertā skanēs tādas populāras dziesmas kā Barta Hovarda “Liec man aizlidot uz Mēnesi” (Fly Me to the Moon), grupas “ABBA” “Man ir sapnis” (I Have a Dream), Kloda Fransua “Mans ceļš” (My Way), Džona Lenona “Lai notiek!” (Let It Be), “Vēlos turēt tavu roku” (I Want to Hold Your Hand) un “Iedomājies” (Imagine), kā arī Raimonda Paula, Jura Hirša, Jāņa Lūsēna u.c. melodijas.

Scenogrāfs Kristaps Kramiņš, kostīmu māksliniece Jurate Silakaktiņa, horeogrāfe Agate Bankava,  Jēkaba Jančevska muzikālais noformējums, gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš, producente Ilona Matvejeva.