No 19.janvāra biļešu iepriekšpārdošana MARTAM

Mēneša pirmizrāde 5.martā Lielajā zālē – Ēdena fon Horvāta Vīnes meža stāsti. Režisors Andžejs Bubeņs (Polija).

Kā liecina nosaukums, valšiem un Johanam Štrausam te būs vismaz nacionālā kolorīta nozīme, un darbība notiks Austrijā 30. gadu sākumā. Pats stāsts tomēr būs ne tik daudz par Austriju, bet par to, kā cilvēki cenšas saglabāt cilvēcību ekonomiski un politiski nestabilos laikos un cik liela loma šādos apstākļos ir īstai mīlestībai un uzticībai. Bet pats svarīgākais – vai, pieļaujot savā dzīvē liktenīgas kļūdas, ir iespējams tās labot.

Lomās: Agnese Cīrule, Lāsma Kugrēna, Līga Liepiņa, Inga Misāne-Grasberga, Uldis Anže, Raimonds Celms, Juris Lisners, Voldemārs Šoriņš, Kristaps Ķeselis u.c.

LMT Jaunajā zālē 10.martā pirmizrādi piedzīvos Fjodora Dostojevska „Idiots” Vladislava Nastavševa režijā

Laiks pirms Apokalipses. Mēs gaidām Pravieti, bet sagaidām viltus praviešus. Kurš no tiem ir kņazs Miškins, ja reiz šai tēlā Dostojevskis gribēja ierakstīt Kristus un dona Kihota vaibstus? Vai tāds autors kā Fjodors Dostojevskis – azartspēļu spēlmanis, kaismīgs kriminālhroniku lasītājs un pārjūtīgs epilepsijas slimnieks – varēja mums piedāvāt Mesiju? Izrāde – izmeklēšanas process.

Lomās: Dita Lūriņa, Līga Zeļģe, Anta Aizupe, Arturs Krūzkops, Kaspars Dumburs, Ģirts Liuziniks, Jānis Vimba, Imants Strads.

27.martā TEĀTRA DIENAS KONCERTS. Režisors Valdis Lūriņš. BIĻETES būs pārdošanā februāra sākumā.