Nacionālais teātris aicina darbiniekus un skatītājus izmantot lietotni Apturi Covid

Latvijas Nacionālais teātris atbalsta mobilās lietotnes Apturi Covid izveidi un aicina savus darbiniekus iesaistīties tās lietošanā. Lietotne ir digitāls risinājums, kas palīdzēs ierobežot vīrusa izplatību Latvijā un nodrošinās iespēju ātrāk uzzināt, ja bijis kontakts ar Covid-19 saslimušo. Lietotni nodrošina Slimību profilakses un kontroles centrs, kā arī atbalsta Latvijas vadošie uzņēmumi dažādās nozarēs, iestājoties par sociāli atbildīgu rīcību visas valsts labā.

Tā kā Latvijas Nacionālais teātris iespējami drīz pēc ārkārtējās situācijas beigām, vēlas atsākt savu pamatdarbību, aicinot skatītājus klātienē baudīt izrādes, tad iespēja gan darbiniekiem, gan teātra apmeklētājiem nodrošināt papildus drošības līdzekli, ir ļoti būtiska.

“Latvijas Nacionālais teātris šajā sarežģītajā laikā kā savu svarīgāko, bet vienlaikus sarežģītāko uzdevumu redz cilvēku drošību, jo tas ir mūsu darbības atjaunošanas galvenais priekšnoteikums, tāpēc esam nolēmuši atbalstīt mobilo lietotni “Apturi Covid”” stāsta Latvijas Nacionālā teātra valdes loceklis Jānis Vimba

Lietotnei ir būtiska nozīme, lai iedzīvotājiem būtu iespēja turpināt savas ikdienas gaitas, vienlaikus saglabājot iespēju saņemt informāciju, ja ir noticis kontakts ar personu, kam ir konstatēts Covid-19. Lietotnes  mērķis  ir veicināt epidemioloģisko drošību,  tostarp  epidemioloģisko uzraudzību,  lai mazinātu sabiedrības veselības apdraudējumu, ko izraisa Covid-19 izplatība.