Latvijas Pasts par godu Kārļa Sebra 100 gadei izdevis aploksni

Atzīmējot izcilā latviešu aktiera Kārļa Sebra simtgadi, Latvijas Pasts izdevis piemiņas aploksni, kuras speciālā zīmogošana un prezentācija plānota tieši aktiera dzimšanas dienā – 18.februārī. Zīmogošana šajā datumā notiks Latvijas Nacionālajā teātrī, kas bija aktiera darbavieta kopš 1938.gada, no plkst.9 līdz 18. Savukārt aploksnes prezentācijas pasākums ar K.Sebra bijušo kolēģu – Nacionālā teātra aktieru –līdzdalību paredzēts plkst.14.

Jaunā aploksne izdota 1000 eksemplāru tirāžā, un uz tās redzams K.Sebra portrets. Aploksnes autors ir mākslinieks Ģirts Grīva.

K.Sebris bija viens no iemīļotākajiem un talantīgākajiem latviešu aktieriem, kurš paralēli darbam Nacionālajā teātrī filmējies arī daudzās kādreizējās Rīgas konostudijas un citu bijušās Padomju Savienības kinostudiju filmās: starp tām arī Latvijā populārās kinolentes Purva bridējs, Mērnieku laiki, Pie bagātās kundzes, Nāves ēnā, Vella kalpi, Vella kalpi Vella dzirnavās un daudzas citas. Aktieris apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni. K.Sebra dzīves gājums aprāvās 2009.gada 12.janvārī.

Latvijas Pastsir emitējis arī citai izcilai latviešu aktiermākslas personībai – Ēvaldam Valteram – veltītu pastmarku, kas tika izdota tieši aktiera simtgadē, 1994.gada 2.aprīlī