Jaunums mūsu e-veikalā – “Teātra iekšējā burvība”

 

Par dizanu autoru:

Esmu dzimis 1974. gadā Rīgā. Bērnībā mani ļoti iedvesmoja Rīgas jūgendstila arhitektūra dažādos gadalaikos un noskaņās. Toreiz šķita – tā dzīvo savu neatkarīgu dzīvi, un tai piemīt savs neatkārtojams gars. 

2004. gadā ieguvu maģistra grādu Latvijas Mākslas akadēmijas Glezniecības nodaļā. Mans mākslinieka moto ir: “Gleznojot komunicēt ar savu iekšējo pasauli, pārvarēt cilvēka prāta robežas, saskarties ar Virsdvēseli un gūt atklāsmi mākslas darba radīšanas procesā.”

Abstraktā māksla man ir līdzeklis, kas ļauj skatītājam paplašināt savu priekšstatu par sevi un garīgo Visumu, kurā viņš atrodas. Vienīgais un galvenais mana darba mērķis ir komunikācija ar nezināmo manā zemapziņā, meklēt un atrast saikni ar mūsu kā cilvēku patieso patību, kura, es ticu, ir kopīga mums visiem.

Kopš 2019. gada aprīļa strādāju kā dekorators Latvija Nacionālajā teātrī. Šī vide un tās norises ļoti spilgti iedarbojas uz manu iztēli. Fotogrāfijas ir dzimušas brīvajos brīžos darba procesa laikā. Tās ir kā zīmes telpā, kuras mani ir “uzrunājušas”. Tās redzu kā atvērumu daudz lielākai un varenākai Latvijas Nacionālā teātra garīgajai telpai, kas laužas mūs uzrunāt. Esmu ļoti iepriecināts savā iedvesmā dalīties.

Gleznotājs, dekorators

Gustavs Filipsons

https://latvijas-nacionalais-teatris.myshopify.com/collections/nacionalais-sadarbiba-ar-gustavu-filipsonu