visas manas vājības ir tavas lūpas

Jānis Tomašs, Krišjānis Zeļģis, Arvis Viguls

2018./2019. gada “Spēlmaņu nakts” nominācijas:

Gada muzikālās partitatūras autors Edgars Mākens

Ķermenis, kas kustas vārsmās, un panti, kas piepilda telpu – te pierādās šo izteiksmes veidu radniecība, vienalga, vai runa būtu par skaistumu, mīļākajiem, lūpu kaktiņiem vai veikala kasieri.
Trīs horeogrāfu – Agates Bankavas, Rūdolfa Gediņa un Dmitrija Gaitjukeviča – satikšanās ar trim dzejniekiem – Jāni Tomašu, Arvi Vigulu un Krišjāni Zeļģi.

“visas manas vājības ir tavas lūpas” ir otrā no Nacionālā teātra LMT Jaunās zāles četru izrāžu cikla, kas konceptuāli veido visas sezonas jauniestudējumu repertuāru šajā kamerspēles un joprojām arī drosmīgi eksperimentālajā zālē. Katrā no šī cikla izrādēm dominēs viens no teātra izteiksmes līdzekļiem – vizuālie līdzekļi, kustība, skaņa vai vārds,  šajā izrādē tā ir kustība. Cikla pirmajā uzvedumā – “Antiņš. Zelts. Kalns” – vizuālie izteiksmes līdzekļi – scenogrāfija, kostīmi un grims, ko izceļ gaismu partitūra un trāpīgi papildina video projekcijas. Trešajā izrādē “Ceļojums uz ziemeļiem” , skanot Jēkaba Nīmaņa mūzikai, dominēs skaņa, savukārt Toma Treiņa iestudējumā “Latvieši” vadošais būs teksts.

Izrādes ilgums

1 h

Jaunā zāle

Pirmizrāde

2018. gada 1. Novembris

Mākslinieciskā grupa

HOREOGRĀFE

Agate Bankava

HOREOGRĀFA ASISTENTE

Elīna Gaitjukeviča

MŪZIKA

Edgars Mākens

PRODUCENTE

Linda Helviga

HOREOGRĀFS

Rūdolfs Gediņš

HOREOGRĀFS

Dmitrijs Gaitjukevičs

KOSTĪMI

Madara Botmane

Lomās

Lomās

Līga Zeļģe, Kaspars Aniņš, Romāns Bargais, Ģirts Jakovļevs, Kārlis Reijers, Jurģis Spulenieks, Igors Šelegovskis, Agate Bankava, Jana Jacuka, Anna Novikova, Elīna Lutce, Milena Paviļča, Rūdolfs Gediņš

Atsauksmes

Video

Galerija