Gadumijas koncerts

Toms Treinis, Linda Rudene

Tas ir tikai cilvēcīgi – gribēt sarīkot skaistus svētkus, izdomāt Jaunā gada apņemšanās, ļauties vētrainām emocijām, sapņot… Mirkli, pirms pulkstenis nositis divpadsmit, mēs ticam, ka iespējams ir viss, atliek tikai rīkoties un atcerēties, ka sapņiem derīguma termiņa nav.
Gadumijas koncerts šoreiz piedāvās ielūkoties jautros un sirsnīgos, trīs dažādu paaudžu piedzīvojumos tepat Vecrīgā, tikai mirkli pirms Jaunā gada un ieklausīties populārās melodijās Jēkaba Jančevska aranžējumā.
Koncertā skanēs tādas populāras dziesmas kā Barta Hovarda “Liec man aizlidot uz Mēnesi” (Fly Me to the Moon), grupas “ABBA” “Man ir sapnis” (I Have a Dream), Kloda Fransua “Mans ceļš” (My Way), Džona Lenona “Lai notiek!” (Let It Be), “Vēlos turēt tavu roku” (I Want to Hold Your Hand) un “Iedomājies” (Imagine), kā arī Raimonda Paula, Jura Hirša, Jāņa Lūsēna u.c. melodijas.

Izrādes ilgums

1 h 40 min

Lielā zāle

Pirmizrāde

2018. gada 21. Decembris

Mākslinieciskā grupa

Režisors

Toms Treinis

KOSTĪMU MĀKSLINIECE

Jurate Silakaktiņa

GAISMU MĀKSLINIEKS

Oskars Pauliņš

SCENOGRĀFS

Kristaps Kramiņš

HOREOGRĀFE

Agate Bankava

MUZIKĀLAIS NOFORMĒJUMS

Jēkabs Jančevskis

PRODUCENTE

Ilona Matvejeva

Lomās

Orķestra dalībnieki

Kristiāna Ozoliņa, Margarita Ogibalova, Paula Kronentāle, Pēteris Ozoliņš, Andis Klučnieks, Ainars Šablovskis, Reinis Ozoliņš, Svens Vilsons, Pēteris Žīle, Jēkabs Jančevskis

Atsauksmes

Video

Galerija