Daugavpils teātra viesizrāde / CABARET DINABOURG

Tuvākā izrāde svētdien, 2. jūnijā, 19:00

Pirkt biļeti

Uzmanību!

Vadītāji sarunās un jokos skar pikantas tēmas.

Kabarē daudziem asociējas ar filmās „Mulenrūža” un „Kabarē” atspoguļoto, ar kankānu, burlesku, spalvām tērpos un vēdekļos, taču „Cabaret Dinabourg” veidotāji vēlējās izvairīties no šiem stereotipiem un parādīt, ka šī kultūras pieredze var būt atšķirīga no ekrānos redzētā, taču ne mazāk valdzinoša, jo arī šeit nemainīgi klātesošs paliks kabarē valdošais gars – svētku un brīvības atmosfēra.

„Cabaret Dinabourg” ir juteklisks kabarē šovs, kurā tiek svinēta skatuves mākslas daudzveidība. Tajā mijas emocionāli hipnotizējoši dziedājumi, jutekliskas dejas, cirka māksla un dzirkstoši konferansjē kvarteta joki par attiecību daudzšķautnaino dabu. Savukārt pirms šova un starpbrīža laikā kabarē atmosfēru bagātina džeza kompozīcijas dzīvā izpildījumā pašu muzikantu aranžējumā.

Latvijas Nacionālajā teātra skatītājus sagaida unikāla pieredze, taču tā atšķirsies no Daugavpils teātrī piedāvātās – galdiņu apkalpošana zālē nav paredzēta un kabarē šovs būs baudāms kā koncertuzvedums no teātrī ierasti izkārtotām sēdvietām.


‍ Atsauksmes:

„Kabarē atmosfērā iegremdējoša pieredze, kurā atspoguļots talantiem bagātais Daugavpils teātra kolektīvs. Iesaku.” (An immersive cabaret experience showcasing the rich talent of the Daugavpils theatre company. Recommended.)

Lielbritānijas vēstnieks Latvijā Pols Bramels (Paul Brummell)

„Es esmu sajūsmā pēc skaistas un aizraujošas izrādes! Jebkurai pilsētai jālepojas ar teātri, kurš var radīt tādu izklaidi skatītājiem. Balsis, dejas, kostīmi – viss bija augstākajā līmenī! Diezin vai var tādu šovu pieredzēt katrā galvaspilsētā! Draugi, brauciet uz Daugavpili, jūs noteikti to nenožēlosiet!”

Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja direktors Stefans Ēriksons (Stefan Eriksson)

Izrādes ilgums

2 h 30 min

Lielā zāle

Pirmizrāde

2022. gada 22. Aprīlis

Mākslinieciskā grupa

Režisors

Oļegs Šapošņikovs

Scenārija autors

Aleksandrs Komarovs

Horeogrāfe

Irina Bogeruka

Scenogrāfe un kostīmu māksliniece

Inga Bermaka

Gaismu mākslinieks

Sergejs Vasiļjevs

Lomās

Konferansjē

Andris Bulis, Ritvars Gailums, Zanda Mankopa, Agnese Laicāne

Solisti

Ilona Bagele, Alina Kaļina, Jegors Korobkovs, Natālija Kotona, Alisa May, Luiza Prokofjeva, Marks Šelutko, Kristīna Zaharova

Muzikanti

Svetlana Blaževiča, Otto Kovči, Arturs Rudzītis, Marks Šelutko

Galvu reibinošu triku un horeogrāfijas izpildītāji

Artjoms Afanasjevs, Miroslavs Blakunovs, Vanda Gibovska, Aleksandra Koguce, Alisa Matvejeva, Jevgeņijs Mihailovs, Svetlana Morozova, Darja Šakalova, Oļegs Šapošņikovs, Raimonds Paegle, Luiza Prokofjeva

Galerija