Iznācis žurnāla “BŪS!” 2.numurs

Ir tapis Latvijas Nacionālā teātra žurnāla „BŪS!” 2.numurs. Šoreiz varēsit lasīt ļoti profesionālu divu režisoru sarunu – Elmārs Seņkovs iztaujā Mihailu Gruzdovu. Intervija ar Mihailu Kublinski par viņa iestudētajiem H.IbSena „Spokiem”. Pēteris Krilovs par plānoto Džeimsa Džoisa „Ulisa” iestudējumu LMT Jaunajā zālē, kā arī ģimeniska Jāņa Deinata fotosesija ar izrādes „Laiks un Konveju ģimene” aktieriem.

Sadaļā „Teātra 100gadi gaidot” trīs teātra seniores – Baiba Indriksone, Inta Tirole un Rasma Garne dalās atmiņās par teātra leģendāro 3. jeb Lielo Dāmu ģērbtuvi. Aktieris Jānis Kubilis stāsta par savu ilggadīgo kolēģi Kārli Sebri, kuram šogad februārī 100.dzimšanas diena. Teātra direktors Ojārs Rubenis šoreiz intervē mūžam šarmanto kostīmu mākslinieci Večellu Varslavāni.

Plaša Ievas Strukas intervija ar dramaturgu, režisoru un aktieri Jevgeniju Griškovecu un viņa atsauksme par „Satisfakcijas” iestudējumu Nacionālajā teātrī. Vēl arī Ditas Lūriņas saruna ar teātra sieviešu kostīmu darbnīcas vadītāju Valentīnu Romanovsku, stāsts par Latvijā labāko Skifla grupu un citas Nacionālā teātra dzīves aktualitātes.

Žurnālam pievienoti arī videomateriāli: http://www.teatris.lv/lv/teatris/zurnals%20/zurnals-bus-2-numurs