Īstā bērnība dosies klases ekskursijā uz Upīti

Viena no populārākajām Latvijas Nacionālā teātra LMT Jaunās zāles izrādēm “Istā bērnība” 16.augustā dosies klases ekskursijā uz Upīti – burvīgu ciematu Latgalē, kur plkst. 20.00 Upītes Tautas namā notiks izrāde.

16. augusta rītā aktieri Jānis Vimba, Līga Zeļģe, Ģirts Liuziniks, Inga Misāne – Grasberga, Jānis Āmanis, Arturs Krūzkops, Mārtiņš Brūveris un Marta Ančevska kopā ar pārējo radošo komandu dosies ceļā ar velosipēdiem no Mērdzenes uz Upīti, lai pēc ekskursijā labi pavadītas dienas satiktos ar skatītājiem Upītes Tautas namā.

Interesenti ir aicināti pievienoties gan aktieriem velobraucienā no Mērdzenes, gan Upītes svētkos, kur dažādi pasākumi paredzēti visas dienas garumā.

„Īstā bērnība” ir „īsto” projektu sērijas izrāde, tai, kā jau visām šī projekta izrādēm, nav viena autora, tas ir visu izrādē iesaistīto aktieru radošs kopdarbs, kurā katrs ieliek savu personisko pieredzi, piedzīvojumus un pārdzīvojumus. Tradicionāli šajā projektā iesaistās mūziķis un dziedātājs Kārlis Kazāks un gaismu māksliniece Lienīte Slišāne. „Īsto” izrāžu sērijā ir tapušas izrādes „Īstie Ziemassvētki”, „Īstie Jāņi” un „Īstais teātris”.

Tuvāka aktuālākā informācija Nacionālā teātra twiterkontā @teatris