E – teātrī “Baltais kubs” – A. Dīča “Mīlestība pandēmijas laikā”

4. jūnijā Latvijas Nacionālā teātra “Baltajā kubā” jau otrā e-teātra pirmizrāde – Artūra Dīča darbs “Mīlestība pandēmijas laikā” ar Arturu Krūzkopu galvenajā lomā, režisors – Valters Sīlis. Pēc pirmizrādes “Zoom” tikšanās ar radošo komandu.

Par stāstu “Mīlestība pandēmijas laikā”. Jo detalizētāk tiek izstrādātas instrukcijas attālinātam darbam un distancētai komunikācijai, jo lielāka ticamības pakāpe, ka aizturētas jūtas un emocijas izlauzīsies tiešsaistē – kā tas notiek arī aktiera un dramaturga Artūra Dīča monologā, kas veltīts kolēģim no kaimiņu teātra Arturam Krūzkopam. Darbs “no mājām” kādu vīrieti ātri vien padara par nervozu emociju kamolu un notiek erotiska rakstura īssavienojums ne tikai viņa fantāzijā.

Aktieris Arturs Krūzkops: “Lai cik mēs būtu gudri vai cik gudri izliktos, mūsos katrā dzīvo primāts, kurš noteiktu apstākļu ietekmēts, izlaužas uz āru.”

E-teātra otrā stāsta radošā komanda: režisors – Valters Sīlis, tehniskie risinājumi – Reinis Suhanovs, video mākslinieks – Kaspars Aniņš, video inženieris – Toms Zeļģis, gaismu mākslinieks – Oskars Pauliņš, skaņu režija – Gints Rutks, producente – Linda Helviga, ierakstu nodrošina – tiesraides.lv.

Biļetes pieejamas šeit: https://teatris.lv/izrade/milestiba-pandemijas-laika-arhivs

Inovāciju partneris – Latvijas Mobilais Telefons.

Valtera Sīļa, Artūra Dīča un Artura Krūzkopa kopdarbs “Mīlestība pandēmijas laikā” ir jau otrais darbs e-teātrī “Baltais kubs”, kas tika atklāts ar “X paaudzes” 1. epizodi Ināras Sluckas režijā 28. maijā (biļetes uz 1. epizodes ierakstu pieejams šeit). “Baltajā kubā” jūnijā plānots vēl viens Valtera Sīļa darbs –Vizmas Belševicas “Baltā sieva”, ko iemiesos Madara Botmane – un divas Ināras Sluckas “X paaudzes” epizodes ar Kasparu Zvīguli un Līgu Zeļģi.

“Baltā kuba” stāsti tiešsaistē notiek ceturtdienās 19:00.

Foto: Kaspars Aniņš