Daiga Kažociņa debitē režijā ar uzvaru “Patriarha rudenī”

Par Latvijas Kultūras akadēmijas Skatuves mākslas festivāla Patriarha rudens laureāti kļuvusi režisore Daiga Kažociņa ar iestudējumu Ievainotie, kas tika izrādīts LKA Teātra mājā Zirgu pasts.

Izrāde izvēlēta starp septiņām citām, kuras bija iekļautas festivāla skatē un veselas nedēļas garumā tika piedāvātas apmeklētājiem. Arī šogad par festivāla balvu kļuva Pētera Pētersona petrolejas lampiņa ar gravīru, kas nākusi no viņa personīgās 514 gaismas objektu kolekcijas. Festivāla galvenās balvas ieguvējas Daigas Kažociņas izrāde Ievainotie varēs vērot arī 18. oktobrī, 29. un 30. novembrī plkst. 19 LKA Teātra mājā Zirgu pasts, Karamazovu zālē.

Festivāla ekspertu komisiju veidoja Latvijas Kultūras akadēmijas profesors un literatūras zinātnieks Raimonds Briedis, Latvijas Kultūras akadēmijas studente Dārta Ceriņa, Latvijas Kultūras akadēmijas docente un teātra režisore Indra Roga, Jaunā Rīgas teātra aktieris Andis Strods, Latvijas Kultūras akadēmijas viesdocente un teātra zinātniece Līga Ulberte.