Biļešu maiņa un tirdzniecība decembra izrādēm

20. oktobrī sākas biļešu maiņa un tirdzniecība uz decembra izrādēm

· Apmeklējot izrādes, SEJAS MASKU lietošana ir OBLIGĀTA gan izrādes laikā, gan pirms, pēc tās un starpbrīdī. Maskas iespējams iegādāties arī pirms izrādes. 

· Izrāde “Bille” diemžēl vairs netiks spēlēta, biļetes var samainīt pret biļeti uz citu iestudējumu vai saņemt atpakaļ naudu.

· Izrāde “Zilā” diemžēl vairs netiks spēlēta, biļetes var samainīt pret biļeti uz citu iestudējumu vai saņemt atpakaļ naudu.

· Izrāde “Katls” diemžēl vairs netiks spēlēta, biļetes var samainīt pret biļeti uz citu iestudējumu vai saņemt atpakaļ naudu.

· Cienījamais abonementa īpašniek! Informāciju par Tavu abonementa izrādes datumu un sēdvietu saņemsi, zvanot 67006336 vai 67006337 darba dienās no 10:00 līdz 17:00. (Abonementa izrādes “Īstā sālsmaize”, “Tukšais zieds (Jerma)”, “Perfektā teikuma nāve”)

· Izrādēm “Ezeriņš”, “Aka” un “Puika, kurš redzēja tumsā” biļešu maiņa jāveic līdz 1. novembrim. Līdz šim datumam vietas ir rezervētas tiem, kas vēlas mainīt pavasarī nenospēlēto izrāžu biļetes, bet internetā tās redzamas kā izpārdotas. Pēc 1. novembra neapmainītās biļetes nonāks tirdzniecībā.

· Veicot biļešu maiņu, iespējams izvēlēties jebkuru no datumiem.

· Iegādātās biļetes iespējams samainīt teātra un citās Biļešu paradīzes kasēs. Ja biļetes iegādātas internetā, lūdzam tās izdrukāt un doties uz kasēm. Ja kasēs ierasties tomēr nav iespējams, biļetes var rezervēt telefoniski.

· Saskaņā ar jaunajiem noteikumiem, iegādājoties vai mainot biļetes, tās tiks personalizētas, obligāti norādot skatītāja vārdu, uzvārdu un telefona numuru. Pēc mēneša personu datu saraksti tiks iznīcināti.

· Decembra izrādēm arī mazajos spēles laukumos būs numurētas sēdvietas.