Arī Nacionālais teātris piedalīsies Zemes stundā

Nacionālais teātris atsaucas Pasaules Dabas fonda aicinājumam 2022. gada 26. martā laikā no 20:30-21:30 izslēgt fasādes apgaismojumu uz vienu stundu, lai parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā.


Laikā, kad sabiedrība mēģina aptvert postošos notikumus Ukrainā un jēdziens “solidaritāte” ir ieguvis vēsturē vēl nebijušu nozīmi, šī gada “Zemes stundas” mērķis ir dot signālu par jaunu laikmetu, kurā cieņa un savstarpējā harmonija cilvēku starpā un arī cilvēces un planētas attiecībās ir pirmajā vietā.

“Mēs nedrīkstam palikt vienaldzīgi pret notiekošo. Tagad mums visiem ir jāsanāk kopā, lai iestātos par cilvēkiem un dabai labvēlīgu pasauli. Mums katram ir jānovērtē savas iespējas, ko mēs varam darīt dabas labā, lai tās sniegtās kvalitātes piedzīvotu mēs paši un arī nākamās paaudzes. Mums visiem ir jāiesaistās. Politiķiem, uzņēmējiem, skolotājiem, pašvaldību darbiniekiem, zemes īpašniekiem un citiem, jo ikvienam no mums ir savas iespējas un loma nākotnes veidošanā. Šogad “Zemes stundā” vēlamies uzsvērt, ka mazinot elektroenerģijas patēriņu kaut vai uz vienu stundu, mēs varam palīdzēt gan cilvēkiem, gan planētai,” pauž Jānis Rozītis, Pasaules Dabas Fonda direktors.