9.septembrī Nacionālā teātra diena Kalnciema kvartāla tirdziņā

9. septembra tirgus laikā no plkst. 10.00 līdz 16.00 tiks atklāta teātra sezona kopā ar Kalnciema kvartāla ilggadējiem draugiem – Latvijas Nacionālo teātri, kas šogad  atklās savu 99. sezonu. Teātris būs sagatavojis īpašu biļešu piedāvājumu tieši Kalnciema kvartāla tirdziņam, kā arī ar nelielu koncertu uzstāsies Dita Lūriņa un Ainārs Ančevsks  grupas Undertango pavadībā,  būs arī  radošās darbnīcas bērniem  kopā ar teātra dekoratori un pedagoģi Sanitu Mickus.

Programma:

No plkst. 11.30 darbnīca bērniem

Kopā ar teātra dekoratori un pedagoģi Sanitu Mickus bērni varēs iejusties jaunā tēlā, veidojot princešu un prinču galvas rotas.

Plkst. 12.00 un 13.00 Nacionālā teātra koncerts

Uzstāsies Nacionālā teātra aktieri Dita Lūriņa un Ainārs Ančevskis, kurus muzikāli papildinās kvartets Undertango. Nacionālais teātris sola pārsteigt tirgus apmeklētājus ar skanīgām dziesmām no teātra izrādēm, organizēs konkursu un dalīs balvas.

Visas dienas garumā varēs iegādāties biļetes uz Nacionālā teātra izrādēm. Īpaši tikai Kalnciema kvartāla tirdziņa apmeklētājiem būs iespēja nopirkt biļetes uz pieprasītākajām Nacionālā teātra izrādēm“Ezeriņš” un “Antigone” . Virkne izrāžu būs par ļoti draudzīgām tirdziņa cenām.

Norādītās cenas ir BEZ atlaides.