7.augusta LKA studentu diplomizrāde “Sapnis vasaras naktī” tiek pārcelta uz 3.oktobri. Pirmizrāde 19.septembrī.

Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) bakalaura programmas Dramatiskā teātra aktiera mākslas un Dramatiskā teātra režijas mākslas 4. kursa studenti aicina uz savu diplomizrādi “Sapnis vasaras naktī” Elmāra Seņkova režijā. Iepriekš plānotā izrāde no 7. augusta tiek pārcelta uz 3.oktobri plkst. 19:00 Latvijas Nacionālajā teātrī (iegādātās biļetes derīgas). Oficiālā pirmizrāde 19.septembrī.

“”Sapnis vasaras naktī” – Viljama Šekspīra luga, kuras nosaukms jau vien rada vēlmi paceļot pa savas fantāzijas līkločiem. Un kāpēc gan tieši 4.kursā aktieriem un režisoriem nepamēģināt paspēlēties ar šķietamību un realitāti?” stāsta režisors. “Ja mēs šodien sapņojam vai domājam par vienu lietu, vai rīt tā būs tā pati vai jau cita? Lai vai kā arī tas viss izvērstos, varbūt tomēr pēdējā pieturzīme ir jāliek jautājuma zīme?”

Pēc ilgāka laika perioda, LKA Dramatiskā teātra kursam atkal ir iespēja veidot diplomdarba izrādi kādā no Latvijas repertuārteātriem, vēl jo vairāk – uz Nacionālā teātra lielās skatuves kāps absolvējošā kursa pilnais sastāvs.

Režisors – Elmārs Seņkovs, režisora asistents – Toms Treinis, horeogrāfija – Agate Bankava, scenogrāfija – Evija Pintāne, kostīmu māksliniece – Marija Rozīte-Vītola, mūzikas autors – Mārtiņš Zariņš, gaismu mākslinieks – Oskars Pauliņš, video mākslinieks – Toms Zeļģis.

Publicitātes foto:Evija Pintāne.

Informāciju sagatavoja Katrīna Dūka, e-pasts: katrinaduka@gmail.com, mob. tel. 28347040.