29. aprīlī sāksim biļešu tirdzniecību uz JŪNIJA izrādēm

Uz izrādēm “Antigone”, “Par tēviem”, “Juveliera jubileja” un “Aka” biļešu tirdzniecība sāksies 29. aprīlī plkst. 10.00, uz pārējām izrādēm tūlīt pēc pusnakts.

Jūnijā gaidāmi 2  jauniestudējumi – maijā pirmizrādi piedzīvojusī Regīnas Ezeras “Aka” Ināras Sluckas režijā un vēl tikai topošās režisores Diānas Kaijakas diplomdarba izrāde “Šī skaistā nākotne”.

Ritas Kalnejais “Šī skaistā nākotne” top kā Diānas Kaijakas diplomdarba izrāde LKA teātra režijas maģistrantūrā.

Franču meitenes Elodijas un vācu kareivja Otto stāsts ir par mīlestību ekstrēmos apstākļos, laikā, kad pasaule bija pilnībā sašķelta. Abi jaunieši pārstāv frontes pretējās puses, pāri viņu galvām lido kara lidmašīnas, bet par spīti tam, viņi atrod viens otru. Elodija un Otto izdzīvo savu pirmo mīlestību. Alvīne un Pauls to atceras – viņi sapņo par pagātni, atkal meklējot ceļu vienam pie otra un atbildes uz to, kā dzīvot tālāk. Bet vai skaistā nākotne pienāks?

Rita Kalnejais ir latviešu izcelsmes austrāļu dramaturģe un aktrise, kas šobrīd dzīvo un strādā Londonā. Luga ir sarakstīta 2017.gadā un autore par to saka: “Es gribēju uzrakstīt kaut ko vienkārši skaistu.”