21. 01. sākam biļešu tirdzniecību uz aprīļa “Īsto teātra virtuves koncertu”

21. janvārī plkst. 10.00 sākam biļešu tirdzniecību uz 1., 6., 14., 24., 25. aprīļa “Īsto teātra dienas koncertu”.

“Īsto” uzruna:

Hei, Draugs, mēs Tevi atkal uzaicinām!

Uz kurieni?

Uz turieni – kur sākas un beidzas visas mājas ballītes! Kur tiek izrunātas visas svarīgākās lietas un pieņemti lēmumi! Kur Tu ienāc izsalcis un nervozs, bet izej paēdis un laimīgs!

Jā! Tu uzminēji! Tā ir visu redzošā un visu zinošā VIRTUVE!
“Ko Tu maisies pa manu virtuvi!?”, “Tu manā virtuvē nelien!”… Bet šoreiz – nāc droši, sēdies uz ķeblīša un esi mūsu virtuves, TEĀTRA VIRTUVES centrā! “Īsto” komanda – tā, kas daudzus gadus saimniekoja pa LMT Jauno zāli, Tevi aicina uz Lielo zāli. Jūsu bija daudz, telpas palika par mazām, un, re, – Teātra dienā sāksim un vairākus vakarus turpināsim uz citas skatuves. Bet arī te paliek spēkā Īsto noteikumi – siltās čībās, garšīgās smaržās un mīkstā pledā ietinies, klausies mūsu virtuves piedzīvojumos! Šoreiz ne tikai izdziedāsimies visās teātra mēlēs un izsmiesimies par noslēpumiem, bet cepsim un griezīsim rasolu arī. Ienāc un pēc tam…. negribēsies projām iet!…

Piedalās:  Madara Bore, Ilva Centere, Mārtiņš Egliens, Agnese Cīrule, Liene Sebre, Līga Zeļģe, Mārtiņš Brūveris, Jānis Āmanis, Romāns Bargais, Raimonds Celms, Uldis Siliņš, Kārlis Reijers, Juris Hiršs, Kaspars Zvīgulis, Valdis Zilveris, Andris Daņiļenko, Normans Bārbals, Gundars Grasbergs.

Jā, sēdvietas būs arī uz skatuves.