15.novembrī pēdējo “Lūgšana resnajai tantei” izrādi tiešraidē translēs LMT

Latvijas Mobilais telefons š.g. 15.novembrī plkst.18.30 piedāvā PĒDĒJĀS izrādes „LŪGŠANA RESNAJAI TANTEI” tiešo translāciju – izrādes tiešraidi, ko ikviens interesents varēs vērot savā telefonā, planšetē vai datorā http://m.lmt.lv, kā arī LMT lietotnē (aplikācijā). Tā ir lieliska iespēja, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas, vērot teātra izrādi, neatrodoties zālē.

Izrāde „Lūgšana resnajai tantei” ir bijusi Latvijas Nacionālā teātra repertuārā kopš 2011.gada 21.aprīļa, tā būs nospēlēta 57 reizes. Izrāde 2010./2011.gada sezonā ir saņēmusi divus galvenos „Spēlmaņu nakts” apbalvojumus – kā „Gada dramatiskā teātra izrāde” un Pēteris Krilovs ir saņēmis balvu kā „Gada režisors”. Izrāde ir par to, kā brālis un māsa – jaunākie no septiņiem Glāsu ģimenes brīnumbērniem – mēģina atklāt Dievu tur, kur citi to neredz un nemeklē.

Lomās: Madara Saldovere, Ģirts Liuziniks, Ivars Kļavinskis, Ināra Slucka, Jānis Vimba.

Iespēja teātra izrādi skatīties LMT tiešraidē jau ir veiksmīgi izmantota translējot Nacionālā teātra izrādi „Mollija saka jā!” no Cēsu mākslas festivāla, kā arī divas projekta „Šengenas zonas spožums un posts” – „Noķert RABIT” un „Republika”.