106. sezonas abonements tirdzniecībā jau tagad!

Latvijas Nacionālais teātris uzsāk abonementu maiņu un tirdzniecību

Latvijas Nacionālā teātra 106. sezonas abonementa piedāvājumā ir četri Lielās zāles jauniestudējumi un septiņi abonementi – Pirmizrāžu karte, Zelta, 1., 2., 3., 4., un 5. abonements. Abonementa vietu izkārtojums zālē ir pēc šaha dēlīša principa, vietas pieejamas gan parterā, gan pirmajā balkonā.

“Latvijas Nacionālā teātra 106. sezonā runāsim par svarīgām nacionālām un vispārcilvēciskām tēmām, kā arī sniegsim skatītājiem prieku un mākslas baudījumu mūsu jaunajās izrādēs. Tās iestudē dažādu paaudžu latviešu teātra profesionāļi, kuri jau līdz šim sevi spilgti apliecinājuši uz Latvijas teātru skatuvēm,” stāsta Latvijas Nacionālā teātra direktors Māris Vītols. “Mūsu jaunās sezonas tematiskais un metaforiskais satvars būs “bangojošie ūdeņi” – no latviešu dzīvesziņai tik būtiskās “dzīves pie jūras” līdz “dzīves kaislību vētrām” abos Amerikas krastos. Lai māksla “sit augstu vilni” un piepildās mūsu ieceres – kā teātrī, tā arī dzīvē! Tiekamies Latvijas Nacionālajā teātrī!”

Abonementu maiņa notiks no 2024. gada 21. maija līdz 21. jūnijam, klātienē tikai Latvijas Nacionālā teātra kasē. Ja 105. sezonas abonementu iegādājāties digitāli, 21. maijā e-pasta vēstulē no “Biļešu paradīzes” saņemsiet rēķinu par 106. sezonas abonementu. Abonementu tirdzniecība no 21. maija gan Latvijas Nacionālā teātra kasē, gan internetā.

Uzzini par abonementā iekļautajiem jauniestudējumiem, priekšrocībām un cenām ŠEIT!