10 lietas, kas jāzina par NACIONĀLĀ TEĀTRA biļešu maiņu un tirdzniecību

1. BIĻEŠU MAIŅU UN TIRDZNIECĪBU uz izrādēm SEPTEMBRĪ sākam 6. augustā.

2. Pārceltās LMT Jaunās zāles un Aktieru zāles izrādes tiks spēlētas Lielajā zālē. Pārcelto izrāžu datumus atrodi teātra mājas lapas repertuāra sadaļā. Iegādātās biļetes iespējams samainīt teātra kasē. Ja vēlaties to darīt izrādes dienā, lūgums ierasties laicīgi.

3. “Īstā teātra virtuves koncerta” vietā piedāvājam koncertu “Īstā sālsmaize”, kas pirmizrādi piedzīvos 17. septembrī uz lielās skatuves.

4. Kārļa Kazāka koncerts “APSPĒLĒTS” no 15. maija pārcelts uz 29. un 30. septembri.

5. Lai ievērotu publisko pasākumu norises noteikumus, uz koncertiem “Īstā sālsmaize” un “APSPĒLĒTS” jāveic BIĻEŠU MAIŅA. Biļešu maiņa kasē jāveic gan tiem, kas iegādājušies biļetes kasē, gan – internetā. Iesakām biļešu maiņu veikt teātra kasē, taču to iespējams izdarīt arī jebkurā citā “Biļešu paradīzes” kasē.

6. Saskaņā ar jaunajiem noteikumiem, iegādājoties vai mainot BIĻETES, tās TIKS PERSONALIZĒTAS, obligāti norādot skatītāja vārdu, uzvārdu un telefona numuru. Ierodoties teātrī, skatītājam kopā ar biļeti jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments. Personas datus teātris apņemas droši glabāt mēnesi pēc pasākuma norises un vajadzības gadījumā iesniegt tikai Slimību profilakses un kontroles centram. Pēc mēneša personu datu saraksti tiks iznīcināti.

7. Ar ABONEMENTU ĪPAŠNIEKIEM, kam jādodas uz koncertu “Īstā sālsmaize”, sazināsimies personīgi un informēsim par ierašanās laiku un jaunajiem sēdvietu numuriem.

8. Lielās zāles izrādes, ievērojot sanitāro protokolu, ieplānot un spēlēt ir sarežģīti, tāpēc ar ziņām par pārējo Lielās zāles iestudējumu norisi gan mums pašiem, gan skatītājiem vēl jābūt pacietīgiem.

9. Ne visus mazo spēles laukumu iestudējumus iespējams mākslinieciski un tehniski augstvērtīgā līmenī pārcelt uz lielās skatuves, tāpēc parāda atdošanu sākam ar nelielu daļu izrāžu.

10. Ja nevari nokļūt kasē veikt biļešu maiņu, ja uz pārcelto izrādi kādu iemeslu dēļ ierasties nav iespējams vai ir citi ar biļešu maiņu un tirdzniecību saistīti jautājumi, SAZINIES AR ADMINISTRATORĒM pa telefoniem 67006336 un 67006337!