1.jūnijā atbalsta pasākums TEĀTRU VECMEISTARIEM

1.jūnijā plkst 19:00 mūzikas namā “Daile” notiks ikgadējais Latvijas teātra vecmeistaru atbalstam veltītais uzvedums “ES ESMU”. Šogad režisors ir Pēteris Krilovs.

Pasākumu rīko Latvijas Teātra radošo personību atbalsta fonds RAMPA, kas šobrīd rūpējas par gandrīz 80 teātra vecmeistariem, kuri nonākuši finansiālās un ar veselības problēmām saistītās grūtībās. Nopērkot biļeti un apmeklējot šo pasākumu, arī jūs būsit pielikuši savu palīdzīgo daļu, turklāt pretī par to iegūstot brīnišķīgi pavadītu vakaru tuvplānā ar īstām teātra leģendām.

Aktieru darbs uzvedumā ir brīvprātīgs un nesavtīgs.. No biļetēm iegūtie ieņēmumi tiks novirzīti fondā, vecmeistaru veselības un sadzīves problēmu risināšanai.

Šogad no vecmeistariem piedalās Helga Dancberga, Tamāra Soboļeva, Gunārs Placēns, Aina Karele, Irina Tomsone, Ļevs Birmanis un daudzi citi, un kopā ar viņiem jaunākās un vidējās paaudzes aktieri Dace Vītola, Ilze Ķuzule, Gundars Grasbergs u.c. Redzēsim fragmentus gan no “Antigones” (Dancberga un Grasbergs), gan “Šveika” (Placēns un Ķuzule), un visbeidzot pat Skroderdieas Silmačos” pilnīgi neiedomājamās kombinācijās.

Es esmu!ttUn Tu?