SPREIDEITS

Anna Brigadere

Tuvākā izrāde svētdien, 2. aprīlī, 12:00

Pirkt biļeti

Izrāde visai ģimenei latgaliski.

„Spreideits” ir pirmā pasaulē profesionālā teātra izrāde bērniem latgaliešu valodā. Izrāde ir paredzēta ikvienam: gan tiem, kuriem latgaliešu valoda ir dzimtā, gan tiem, kuriem kārojas to labāk iepazīt. Jo Sprīdīša laimes meklējumi ir labi zināmi gan lielajiem, gan mazajiem, savukārt Annas Brigaderes pasaku lugas jaunais skanējums ietērpj tos latgaliešiem raksturīgā sirds siltumā un dzīvespriekā!

Augumā necilais, taču apņēmības un drosmes pilnais Sprīdītis dodas plašajā pasaulē meklēt vietu, kur nauda žāvējas un laime mīt. Ceļā viņš saskaras ar dažādiem pārbaudījumiem un, pateicoties savai neatlaidībai, apķērībai un labajai sirdij, tiek apbalvots ar brīnumainiem ieročiem, kuri palīdz uzveikt pašu Nelabo! Pārbaudījumiem bagātais ceļojums atgādina mazajam drosminiekam, ka katrs ir pats savas laimes kalējs un viņa laimīgā zeme ir blakus cilvēkiem, kuriem viņš patiesi rūp.

Izrādes ilgums

1 h

Lielā zāle

Pirmizrāde

2022. gada 6. Decembris

Mākslinieciskā grupa

Režisors

Māris Korsiets

Dramaturģe, tulkojuma autore

Monika Zīle

Kostīmu mākslinieks

Egils Viļumovs

Scenogrāfs

Kristaps Skulte

Komponists

Artūrs Uškāns

Horeogrāfe, kustību konsultante

Anna Blakunova

Gaismu mākslinieks

Sergejs Vasiļjevs

Lomās

Zanda Mankopa, Agnese Laicāne, Kristīne Veinšteina, Maija Korkliša, Vanda Gibovska, Ritvars Gailums, Marģers Eglinskis, Jūlija Ļaha, Egils Viļumovs, Māris Korsiets, Inese Ivulāne-Mežale, Kristīna Zaharova, Raimonds Paegle, Svetlana Morozova, Aleksandra Koguce, Anna Blakunova, Artjoms Afanasjevs, Jevgeņijs Mihailovs, Marks Šelutko, Nikolajs Gedzjuns

Atsauksmes

Galerija