Izrādes » Jaunā zāle » Lidojošais Travolta
jaunā zāle Bookmark and Share

Lomās

Travolta: Raimonds CELMS
Ivars: Ivars KĻAVINSKIS
Tims: Artis DROZDOVS
Atis: Ģirts LIUZINIKS
Māra: Madara BOTMANE
Ilona: Zane JANČEVSKA
Redīss: Juris LISNERS
Izrādē piedalās: Dace ANDERSONE, Toms BEREZA, Reinis KRASTIŅŠ

Tuvākās izrādes

visas izrādes
Otrdiena, 04.04 Lidojošais Travolta
Piektdiena, 21.04 Lidojošais Travolta
Ceturtdiena, 18.05 Lidojošais Travolta

Brīdinājumi

Izrādē smēķē! Izrādē tiek izmantots siens! Lūgums izvēlēties plānu apģērbu!
R. Vaivara brīva skatuves fantāzija, iedvesmojoties no A. Dīča lugas

Lidojošais Travolta

Režisors: Regnārs VAIVARS
Scenogrāfs: Aigars OZOLIŅŠ
Kostīmu māksliniece: Baiba LITIŅA
Gaismu māksliniece: Lienīte SLIŠĀNE
Producents: Jānis KAIJAKS
Pirmizrāde: 28.02.2017. Izrādes ilgums: 2h 20min
Ciems nekurienē - vieta, kurai dzīve brauc cauri neapstājoties. Ciemā dzīvo cilvēki, kuri vēlas vienkāršu lietu: dzīvot „kā cilvēki”. Visiem ir skaidrs, ka nekurienē dzīve nav iespējama, dzīve pilnā sparā rit ārpus ciema, ārpus tur dzīvojošo cilvēku pieredzes. Bet vai pamest ciemu nozīmē sākt dzīvot?
Šis ir stāsts par cilvēku bailēm izrauties no sev ierastās vides. Vienalga, vai tā ir Latvijas ciems un mazpilsēta, vai jebkura cilvēku kopiena, sākot no skolas un beidzot ar teātri.
 
 
 
Artūra Dīča luga "Lidojošais Travolta" pieejama šeit
 
Pirkt biļeti
  • video
  • foto
  • atsauksmes
28.02.2017 11:01 Kristians Kareļins (no Twitter)
Travolta @teatris - Dam Dam Dam Dudi Dudi Dam Dam, Kļavinskis brīnišķīgs
01.03.2017 10:53 Anna Sofija (no Twitter)
@teatris "Lidojošais Travolta" es izjutu.Tas patiesums,komandas darbs un patiešām foršā režija!
01.03.2017 10:54 Agris Rīts (no Twitter)
Skaudrai Latvijas un gan jau ne tikai Latvijas ciematu realitàtei arī ir sava vieta uz skatuves. "Lidojošais Travolta" @teatris. Paldies.
01.03.2017 16:34 Anna
Ļoti patika gan R.Vaivara režisora darbs, aktieri, Ivars Kļavinskis - ģeniāli! Gan izsmējos, gan līdzpārdzīvoju! Izrāde, par kuru aizdomājos nākamajā dienā.
05.03.2017 10:41 Anna
Kopumā izrāde nepatika, par maz dialogu, neskaidrību.
07.03.2017 08:42 Inga
Apbrīnojamas enerģētikas izrāde! Kopš pirmizrādes pagājusi nedēļa, bet izrāde atgādina par sevi. Svarīga tēma un daudzveidīgas pārdomas, ļoti saliedēts aktieru darbs un atdeve. Paldies par saņemto enerģiju un savdabīgu skatījumu uz it kā vienkāršām lietām.
08.03.2017 11:22 Alika
Vakars,pavadīts praktiski siena šķūnī kopā ar dīvainiem cilvēkiem, arī alkoholiķiem, kuri rosās, kaut ko meklē, skraida ar atkritumau maisiem rokās, nēsā siena lelles, acīmredzot simbolus, kurus es neuztvēru. Travolta, kurš tika tēlots kā cilvēks ar īpašām vajadzībām, manuprāt, tur bija tas normālākais. Taksometrs uz Nirzu arī nav taksometrs uz nekurieni.
Bija laba Kļavinska aktierspēle un bija par ko padomāt, bet tomēr turpmāk nepirkšu biļetes pirms pirmizrādes un kritiķu rakstiem. Un noteikti izlasīšu Dīča lugas oriģinālu. Iekritu uz to, ka lugai 1.vieta konkursā, bet tā jau nebija tās lugas izrāde, bet fantāzija. Atvainojiet, bet rezīsoru nesapratu, tāpat kā nesapratu, par ko tur varāja smieties.
19.03.2017 23:00 Ženija
es gan gribēju redzēt vairāk Dīča lugas un viņa interpretācijas. Dažas ainas bija klišejiskas - redzams televizora ekrānā, citas - pārspīlēti atklātas un neko neizsakošas. Situāciju glāba aktieri, Kļavinskis, Celms...
22.03.2017 10:26 Dace
Patika atsevišķi personāži - I.Kļavinskis - nu, akurāti kā no dzīves ņemts! Taču citi - Lisnera, Liuzinika tēli, manuprāt, bija pārāk maz izstrādāti, arī teksta viņiem bija par maz. Situācija - jā, kā no dzīves. Taču prasījās dažbrīd ne tik formāla tēlu rīcība (izņemot ļoti "dzīvo" Kļavinski), prasījās vairāk emocionālā pamatojuma notiekošajam (Botmane, Jančevska darbojās kā mehāniskas lelles).

Interesanta bija arī netradicionālā pāreja no izrādes uz starpbrīdi.
(Būtu bijis jauki, ka izrādes režisors, kuru citādi ļoti cienām, gandrīz visu izrādes laiku, sēdēdams pēdējā rindā, nesmēķētu elektronisko cigareti.... Tikai dažas sēdvietas no viņa sēdēja 13-gadīgs bērns.)

Pievienot atsauksmi

Paldies, jūsu sūtījums tiks publicēts tuvākajā laikā!
* Ja sūtījuma saturs neatbilst vispārpieņemtām ētikas normām, teātris ir tiesīgs to nepublicēt.